• Неодамнешно
  • -16 %
43.7-68 (111cm-173cm) Должина Замена Црна Лак String за Традиционалните Извивам Лак Longbow Лов Снимање Додатоци

43.7-68 (111cm-173cm) Должина Замена Црна Лак String за Традиционалните Извивам Лак Longbow Лов Снимање Додатоци

DEN 118.00
DEN 140.64

Количина на стоки
Тековен


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Опис :
Име : Лак string
Боја : што се гледа на сликата
Материјал : Гуми линија
Должина : 98cm,114cm,118cm,122cm,125cm
пакетот вклучува : 1pc лак string
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Да научат како да се плати со кредитна картичка .
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Да научат како да се плати со други начини.
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.Стандардна пратка е Воздухопловната(20-35days.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн. се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.
За рокот за доставување на пратката.Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously). Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека.
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази).и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест).
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Ние зависи од задоволството на нашите клиенти за да се успее.така вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Па само да не контактирате!

Други карактеристики

Бренд Име:
JETTING
Тип:
Лак & Стрелка Сет
Употреба:
Лов
Број На Модел На:
лак string
Должина:
approx 43.7''-68'' (111 cm-173cm)
Материјал:
гуми линија
Направен во :
Кина

Најдобри понуди