• Неодамнешно
  • -29 %
Лов Снимање 10m Природен Латекс Slingshots Гумена Цевка Лак Гумени Бендот Катапулт Еластичен Дел Фитнес Bungee Опрема Алатка

Лов Снимање 10m Природен Латекс Slingshots Гумена Цевка Лак Гумени Бендот Катапулт Еластичен Дел Фитнес Bungee Опрема

DEN 380.00
DEN 534.72

Количина на стоки
Тековен

Лов Снимање 10m Природен Латекс Slingshots Гумена Цевка Лак Гумени Бендот Катапулт Еластичен Дел Фитнес Bungee Опрема Алатка

Други карактеристики

боја:
Обична боја 2040, Обична боја 1745, Обична боја 1842
Бренд Име:
Г-ѓа победи
Тип:
Лак
Употреба:
Лов
Број На Модел На:
На гумени бендот 10m
Лак Тип:
Соединение Лак
Материјал:
гумени бендот
Должина:
10M
Употреба:
Катапулт додатоци
Тип:
катапулт лов
Спецификација:
2040.1745.1842
caza гумени бендот:
Природен Латекс Замена На Гумени Бендот
Снимање:
Лов
Slingshot:
лов на гумени бендот

Најдобри понуди