• Неодамнешно
13 Слотови Picatinny Weaver Железнички Планината Handguard Дел Поставите Handguard Keymod 15mm Пиштол Железнички База За Пушки Пиштол Airsoft Лов

13 Слотови Picatinny Weaver Железнички Планината Handguard Дел Поставите Handguard Keymod 15mm Пиштол Железнички База

DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


13 Слотови Picatinny Weaver Железнички Планината Handguard Дел Поставите Handguard Keymod 15mm Пиштол Железнички База За Пушки Пиштол Airsoft Лов
Опис : Dovetail Планината со Рамен врв Одлична за Вашиот Пушки, Пиштол, Airsoft Attachs да 15mm dovetail железнички Планината има 13 позиција слотови. Доаѓа со ален клуч и 3 навртки
Спецификации :
Материјал : Алуминиум Легура Должина : 135mm Слотови Ширина : 15mm Тежина : околу 60g

Други карактеристики

Водич Должина:
10/25cm
Бренд Име:
souforce
Број На Модел На:
QZ0285
Водич Тип:
20mm Bipod Адаптер
Материјал:
Алуминиум легура
боја:
Мат Црна
Должина:
135mm
Слотови Ширина:
15mm
Тежина:
about 60g/pc
одговараат за:
Пушки, Пиштол, Airsoft

Најдобри понуди