• Неодамнешно
  • -49 %
SINAIRSOFT IPSC S TI Стил Обемот Планината База за CMORE Црвена Точка Поглед Месеци за Домет Црвено Злато Сина и Сребрена 4 Различни Бои

SINAIRSOFT IPSC S TI Стил Обемот Планината База за CMORE Црвена Точка Поглед Месеци за Домет Црвено Злато Сина и Сребрена

DEN 840.00
DEN 1647.36

Количина на стоки
Тековен


SINAIRSOFT IPSC S TI Стил Обемот Планината База за CMORE Црвена Точка Поглед Месеци за Домет Црвено Злато Сина и Сребрена 4 Различни Бои
- Целосна Метална Конструкција
- 20mm Железнички База искористам Weaver Тип Обемот / RDS месеци
- Отстранување на Железнички Може да се Качи C-Повеќе на Повидок
- Вклучуваат заменливи експлозијата штит
- Црвена/Сино/Gold/Сребрена 4color опција

Други карактеристики

Водич Должина:
10/25cm
Бренд Име:
SINAIRSOFT
Број На Модел На:
03
Водич Тип:
Picatinny
боја:
Црвено/Gold/Сино/Сребрена
функција 1:
Целосна Метална Конструкција
Карактеристика 2:
20mm Железнички База искористам Weaver Тип Обемот / RDS месеци
функција 3:
Отстранување на Железнички Може да се Качи C-Повеќе на Повидок
карактеристика 4:
Вклучуваат заменливи експлозијата штит

Најдобри понуди