• Неодамнешно
  • -17 %
Sinairsoft Нови Високо Квалитетни Алуминиумски Легури Тактички Тешко Пиштол Случај Пиштол Случај Поместена Пена Поставата за Airsoft Лов Случај

Sinairsoft Нови Високо Квалитетни Алуминиумски Легури Тактички Тешко Пиштол Случај Пиштол Случај Поместена Пена Поставата

DEN 892.00
DEN 1074.72

Количина на стоки
Тековен

Алуминиум Легура Тактички Тешко Пиштол Случај
Тактички Тешко Алуминиум легура Пиштол Случај, со пена поставата
-мерења : 28 CM x 25 CMX6.5 CM дијагонално -Боја : Црна / сребрена се Купи е да наведете боја, или случаен send-Материјал : Алуминиум легура
-НИЕ ПРЕПОРАЧУВАМЕ СЛУЧАЈ НАЈМАЛКУ 2'' ПОГОЛЕМ ОД AIRSOFT ПИШТОЛИ ЦЕЛОКУПНАТА ДОЛЖИНА НА СООДВЕТНО ОДГОВАРА
SAFE ПАКЕТ
Место Цел Пред ставањето на вашите нарачки, ве молиме comfirm детали со нас ако имате барање на предмети и вие сте одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ако треба пониска цел вредноста на вашата цел да се избегне увоз доход, ве молиме дозволете ни да знам колку. Се враќа Ние секогаш се трудиме да им служи на нашите клиенти и дека можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да и уверете се дека предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Други карактеристики

Број На Модел На:
пена пиштол случај
Бренд Име:
SINAIRSOFT
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
Б.К., Сребро.
Материјал:
Алуминиум

Најдобри понуди