• Неодамнешно
Ohhunt Лов Додатоци Тактички AR15 Црна Ambidextrous Крајот Плоча Прашка Адаптер w/ Големи 180 Степен Јамка

Ohhunt Лов Додатоци Тактички AR15 Црна Ambidextrous Крајот Плоча Прашка Адаптер w/ Големи 180 Степен Јамка

DEN 242.40

Количина на стоки
Тековен


Спецификација : Робустен Челична Конструкција со Отпорни на Абење Мат Црна Заврши единствена "нема да се врзе" ambidextrous прилог отворање овозможува за 180° опсег на движење за непречено преминување од една рамо до други. Компатибилен со Повеќето Прашка Куки на Пазарот Одговара : .223/5.56 Пушка Големо : Ние поддршка на големо,ве молиме контактирајте со нас ако треба да увоз со маса количина

Други карактеристики

Бренд Име:
ohhunt
Број На Модел На:
прашка адаптер
Тип:
прашка адаптер
боја:
Црна
Материјал:
Висок квалитет на метал
Тежина:
20g
Парчиња:
1
Земја на потекло:
Кина

Најдобри понуди