• Неодамнешно
MSTJ-70HSH 6/12/24pcs Јаглерод Стрели 30 Инчи ' Рбет 700 Јаглерод Вратило Зелена и Бела Пластика Ване за Извивам Лак Стрелаштво

MSTJ-70HSH 6/12/24pcs Јаглерод Стрели 30 Инчи ' Рбет 700 Јаглерод Вратило Зелена и Бела Пластика Ване за Извивам Лак

DEN 623.52

Количина на стоки
Тековен


Nock : Алуминиум нокти + interpolation опашка
Fletching : 2.5 "високо еластична пердув
Материјал : fiberglass+јаглерод
Должина од 30 "
'Рбетот 700
Надворешен дијаметар 7mm
Внатрешен дијаметар 5mm
Одговара за Извивам Лак
Ние можеме да брод на вашиот парцела преку DHL, EMS, Кина Пост, Сингапур Пост и други методи.
Купувачите се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. ние може да напише "примерок" или "подароци" на пакет за да се избегне некои од нив, ако купувачот праша.
Пакетите ќе бидат испратени во 2-4 работни дена по вашата исплата. ако имате било какви посебни барања во врска со вашата нарачка, или вашиот пакет, ве молиме да забележите нас пред исплата, или ние ќе ги користи стандардните пакети.
Пакети кои се испраќаат од страна на Кина Пост и Сингапур Пост обично се 3-5 busines дена да ги покажат своите следење на информации до онлајн. Можете да ги пратите на вашиот парцела информации за себе на интернет со следење на број, или побарате од нас за помош.
Може да биде малку грешка за големина или боја помеѓу производи ќе се примени и фотографии на интернет, тоа е затоа што на различни мерења и следење на бои. ако сте сериозни купувачот и да се очекува од 100% на истите, ве молиме да се разгледа пред купување.
Ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави 5-ѕвезда повратни информации, дека е многу важно да се други купувачи и нас.
ако не сте задоволни со нашите производи или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек или отворен спор, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, како и испраќање сте нов или рефундирање на дека. ние ќе го ценат, ако може да се сметаат.

Други карактеристики

боја:
6pcs, 12pcs, 24pcs
Бренд Име:
MUSEN
Пердув Материјал:
Пластични
Употреба:
Лов
Број На Модел На:
TJ0004
Вратило Материјал:
Стаклени Влакна
Точка Материјал:
Челик
Тип:
Стрелката
колку компјутери во 1 многу:
12pcs/многу Стрелката
Материјал:
Стаклени Влакна и Јаглерод
Должина:
30
Тежина:
31g each Arrow
'Рбетот:
700
Надворешниот Дијаметар:
7.0mm
Внатрешен Дијаметар:
5.0 MM
За Извивам Лак:
Пластични Пердуви

Најдобри понуди