• Неодамнешно
  • -6 %
Тактички Airsoft .223/5.56 AR15 7 10 12 15 Инчен Слободно Плови Handguard Железнички Цевка AR-15 М16. М4 Handguard Picatinny HT1-0018

Тактички Airsoft .223/5.56 AR15 7 10 12 15 Инчен Слободно Плови Handguard Железнички Цевка AR-15 М16. М4 Handguard Picatinny

DEN 987.00
DEN 1050.24

Количина на стоки
Тековен


Тактички AR .223/5.56 Слободно Плови Quad Handguard Железнички Цевка AR-15 М16. М4 Handguard РАС Airsoft Макбаскет Спецификации : Боја : Црна Крај : Црна Елоксирани Quad Железнички Handguard Слободен Лебдечки Quad Железнички Систем на Монтирање на Слободно Плови дизајн, овозможувајќи за директна монтажа на примачот Picatinny 20 MM на сите 4 шини Вклопува .223 Пушка и Варијанти Лесно да се инсталира на Хард елоксирани целната Функција : 7" Quad Handguard Железнички : Димензии : 7.13" (Должина ) x 2.4" x 2.4 (Ширина) Нето тежина : 350g 16 слотови на врвот железнички 14 слотови на страна и на дното шини 10" Quad Handguard Железнички : Димензии : 10.1" (Должина ) x 2.4" x 2.4 (Ширина) Нето тежина : 450g 24 слотови на врвот железнички 22 места од страна и на дното шини 12" Quad Handguard Железнички : Димензии : 12.2" (Должина ) x 2.4" x 2.4 (Ширина) Нето тежина : 500g 29 слотови на врвот железнички 27 слотови на страна и на дното шини 15" Quad Handguard Железнички : Димензии : 15.2" (Должина ) x 2.4" x 2.4 (Ширина) Нето тежина : 600g 37 слотови на врвот железнички 35 слотови на страна и на дното шини

Други карактеристики

Бренд Име:
Bumlon
Број На Модел На:
слободно плови handguard
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Соодветно место:
Отворено
Погоден за:
airsoft
Одговара:
ar15 м4 м16.

Најдобри понуди