• Неодамнешно
  • -11 %
SURIEEN Лов Пиштол Додатоци Boresnake одговара .243 Cal & 6mm Калибар Пиштол за Чистење Јаже Пиштол /Пушка /Пушка Понесе Месинг Почиста

SURIEEN Лов Пиштол Додатоци Boresnake одговара .243 Cal & 6mm Калибар Пиштол за Чистење Јаже Пиштол /Пушка /Пушка Понесе

DEN 128.00
DEN 143.52

Количина на стоки
Тековен

Само да не контактирате за решавање во секое време. Ние ќе ви даде задоволувачки решение ПОБРЗО.

Други карактеристики

Број На Модел На:
Пиштол Boresnake Почиста
Бренд Име:
SURIEEN
Одговара:
.243 Cal & 6mm
Нето тежина:
околу 23g
Tatal Должина:
190.5 cm
боја:
како слики покажа.

Најдобри понуди