• Неодамнешно
  • -30 %
1000D Најлон Тактички Една Единствена Точка 1 Пиштол Прашка Прашка Мулти Функција Најлон Појас Пиштол Прашка Рака Лов Пиштол Додатоци

1000D Најлон Тактички Една Единствена Точка 1 Пиштол Прашка Прашка Мулти Функција Најлон Појас Пиштол Прашка Рака Лов

DEN 91.00
DEN 129.60

Количина на стоки
Тековен

*Издржлив метал тока.

Други карактеристики

Бренд Име:
APLUS
Број На Модел На:
GSL-heiyingPL-Б.К.
боја:
Црна Зелени Тен кп о
Тип:
пиштол Прашка
Материјал:
СТП Материјал
Употреба:
Лов Пиштол Додатоци
Функција:
1 Точка Пиштол Прашка
Употреба:
Отворено Лов, Airsoft Спортска,Воена Игра

Најдобри понуди