• Неодамнешно
  • -31 %
25.4 mm Прстен и 20mm Железнички Монтирани за светло Ласерски Факел Барел Заградата Airsoft Лов Додатоци HT2-0001

25.4 mm Прстен и 20mm Железнички Монтирани за светло Ласерски Факел Барел Заградата Airsoft Лов Додатоци HT2-0001

DEN 156.00
DEN 225.12

Количина на стоки
Тековен


2 парчиња/Многу 25.4 mm Прстен и 20mm Железнички Монтирани за светло Ласерски
Факелот Барел Заградата За Airsoft HT2-0001
Производот се состои од два главни дела : еден 25.4 mm прстен проп застане на точак и 20mm железнички застане на светло. Поправи прстен крајот на вашиот велосипед и железнички крајот на вашиот светло. Големини од нив се прилагодливи. Светлото планината исто така, може да биде инсталиран на стандардната weaver железнички сам. Тоа е многу практичен и удобен за вашата посета. Главни Карактеристики : Дизајнирани да се инсталира на Пушка Барел.Погоден за 25.4 mm flashlight Suitable за 20mm велосипедот пред mounting Flashlight Планината исто така, може да биде инсталиран на стандардната weaver железнички сам. Целосно adjustable Practical и Convenient Easily инсталиран


Други карактеристики

Број На Модел На:
светлото планината
Бренд Име:
Bumlon
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Материјал:
Алуминиум легура
прстен проп застане на велосипедот:
25.4 mm
железнички застане на светилка:
20mm
дизајниран:
на Барел Пушка
погоден:
25.4 mm фенерче
Погоден 2:
20mm велосипедот пред монтажа
се инсталира на :
стандард weaver железнички сам
тип 1:
Лесно да се инсталира
Тип:
ален клуч

Најдобри понуди