• Неодамнешно
  • -15 %
Стрелаштво Рамнотежа Род Крајот Лов Соединение Извивам Лак Стабилизатор Шок Апсорбер Рамнотежа Бар Главата Заменливи Гумени

Стрелаштво Рамнотежа Род Крајот Лов Соединение Извивам Лак Стабилизатор Шок Апсорбер Рамнотежа Бар Главата Заменливи

DEN 458.00
DEN 538.56

Количина на стоки
Тековен


Опис :
Име : стрелаштво рамнотежа род крајот
Количина : 1 сет
Материјал : rubebr
Употреба : за соединение се поклонат и да извивам лак рамнотежа бар крај
Боја : црна
Големина : како на сликата покажува
1) Ако поставите повеќе од една нарачка и испорака на адреса е ист, ние ќе спакувани нив во еден parcle и испрати, Освен ако имате посебни барања ont тоа и ни остави порака. Ве молиме за разбирање.
2) Речиси сите parcles ќе биде предаден во еден работен ден, откако Уплатата примена,( Освен Прилагодени објекти)
3) Ние го Избере брзо и безбедно Испорака метод, Речиси По Epacket, Кина Пост Воздух Парцела, Хонг Конг Пост итн
И ветување постои следење на број за секоја парцела. Откако на вашиот парцела испрати, ние ќе ја додадете на следење на број,а Потоа можете да ги пратите на вашиот парцела ситуација во секое време.
4) ве Молиме, напишете ја вашата Полно име и Детали адреса, Поштенски Код, Телефон, Мобилен да се осигура дека вие може да ја добиете вашата парцела Успешно.
5) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори. Превозот време може да има повеќе време за одмор од вообичаеното време,ве Молиме да даде повеќе трпение. (Како што се Божиќ,Кинеската Нова Година итн.)
За плаќање : Alipay,Кредитна Картичка, Paypal,Western Union,Mastcard Сите се ок.
За Повратни Информации :
1) Вашата Повратна информација е навистина многу важно за нас, ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем Фидбек (Пет ѕвезди ) ако сте задоволни со нашите Производи и Услуги.
2) Ние навистина се надевам дека секој клиент има прекрасно искуство со нас, Но ако donot како пратката или постои некој проблем со вашиот парцела, ве Молиме Контактирајте со нас, прво пред да замине негативни ѕвезди (3 ѕвезди) Повратни информации. Доверба во нас ,ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да ви даде среќен шопинг искуство.

Други карактеристики

Употреба:
Снимање
Бренд Име:
AMEYXGS
Тип:
Лак & Стрелка Сет
Број На Модел На:
Лак рамнотежа род крајот
Точка име :
Стрелаштво рамнотежа род крајот
Материјал:
rubebr
За:
соединение се поклонат и да извивам лак рамнотежа бар
Количина:
1 сет
боја:
Црна
Големина:
as the picture shows

Најдобри понуди