• Неодамнешно
  • -29 %
Тактички 85cm/33.5 Пиштол Ранец со Protable & Рамо, Рака Воена Airsoft Пушка за Носење Лов Додатоци

Тактички 85cm/33.5 Пиштол Ранец со Protable & Рамо, Рака Воена Airsoft Пушка за Носење Лов Додатоци

DEN 1897.00
DEN 2671.68

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
Wolfslaves
Број На Модел На:
LN-BG05630
Тип На Објект:
m4 пиштол
Материјал:
1000D Најлон
Тежина:
1.15kg
боја:
Црна,OD,MC,ACU,ТЕН

Најдобри понуди