• Неодамнешно
  • -31 %
Лов 20Pcs Микрофибер Кожа Slingshots Пошта Мулти-Дупка Отворено Снимање Лак Прашка Снимки Катапулти Замени 55mmX15mm

Лов 20Pcs Микрофибер Кожа Slingshots Пошта Мулти-Дупка Отворено Снимање Лак Прашка Снимки Катапулти Замени 55mmX15mm

DEN 141.00
DEN 203.52

Количина на стоки
Тековен


Пакет се вклучени : 20 Компјутери x Slingshot Пошта
Елементи f eatures : 100% Сосема Нов. Материјалот е лесен и мека. Намалување на кожен џеб себе и триење на воздухот, игра улога на замолчување анти-пропадна. Материјал : Микрофибер Кожа. Големина ( Должина * Средната ширина * Крај ширина ) : 55мм*15mm*15mm(2.2 инчен*0.59 инчен*0.59 инчен). Боја : Сива. Напомена : 1.Ве молиме овозможи 0-1mm грешка поради прирачник за мерење,ве Молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да биде мала разлика за различни монитори, дисплеи, ве молиме да се разбере.
Поврзани Објекти :

Други карактеристики

Употреба:
Лов
Број На Модел На:
Slingshots Пошта
Тип:
Лак & Стрелка Сет
Бренд Име:
SURIEEN
Материјал:
микрофибер кожа
Должина * Средната ширина * Крај ширина:
55мм*15mm*15mm(2.2 инчен*0.59 инчен*0.59 инчен).
боја:
сива
Slingshot Пошта:
за Отворено Снимање Лак Прашка Снимки Катапулти Додатоци

Најдобри понуди