• Неодамнешно
T6 6061 Алуминиум со Дијаметар 25.4 mm Прстен Тактички 3 Picatinny Шини По Страна Одговара за 12 Мерач на 5 Позиција Mossberg 500 пиштол

T6 6061 Алуминиум со Дијаметар 25.4 mm Прстен Тактички 3 Picatinny Шини По Страна Одговара за 12 Мерач на 5 Позиција

DEN 186.72

Количина на стоки
Тековен


Функција 12 Мерач пиштол 5 Позиција Барел Планината 3 Picatinny Шини По Страна Прилог 5 Поени T6 6061 Алуминиум Contsruction Milspec Тип 3 Тешко Грб Елоксирани Финиш
Пакување Листа 1 парче Три-железнички Барел Планината

Други карактеристики

Водич Должина:
10/25cm
Бренд Име:
souforce
Број На Модел На:
QZ0075
Број На Модел На:
3 Picatinny Шини

Најдобри понуди