• Неодамнешно
  • -19 %
SINAIRSOFT TB490 Пластични Продолжен Списание Пуштање во Saiga/Vepr Пушки И Сите AK47/74 Варијанти

SINAIRSOFT TB490 Пластични Продолжен Списание Пуштање во Saiga/Vepr Пушки И Сите AK47/74 Варијанти

DEN 355.00
DEN 437.76

Количина на стоки
Тековен


Брз списание отстранување.
Полимер направен.
Сега можете лесно може да се откажат & освежи брзо АК списание.
Работи само со еден прст.
Одговара за двете – лево/десно раце корисници.
Ова ќе работи на Saiga 7.62, 223, 5.45 rilfes и 410 20 ga. пушка.
Сите AK47 е во 223, 5.45 и 7.62.
Сите Vepr Пушки во 223, 5.45 и 7.62 x 39 калибар.
Ова ќе не одговара на Saiga 12, Saiga 308 или Vepr 12, 308 или 7.62x54 R
Ве молиме да го користите JT Инженерство за Saiga 12.

Други карактеристики

Бренд Име:
SINAIRSOFT
Број На Модел На:
TB490/TB491

Најдобри понуди