• Неодамнешно
  • -31 %
Руската Метал Висока моќност HD МИНИ Monocular Телескоп Телескопот забележување на т.н Опсегот 12X45

Руската Метал Висока моќност HD МИНИ Monocular Телескоп Телескопот забележување на т.н Опсегот 12X45

DEN 1457.00
DEN 2112.00

Количина на стоки
Тековен


Руската Метал МИНИ Monocular Телескоп Телескопот Опсегот За забележување на т.н"
12 X45 релевантни параметри : Име на Производ : 12 X45 Monocular Бренд : baigish Беж Ши Зголемување : 12 пати (висока експанзија) Дијаметар : 45mm (голем дијаметар) агол на Гледање : 5.2 степени Излез ученик дијаметар : 3.75 mm Излез ученик, на далечина : 12 mm режим на Фокус : окуларот фокусирајќи се Фокусира методи : Материјал : Метал Слој : виолетова-сина широкопојасен multilayer филм Волумен : 185x60 mm Нето тежина : околу 335 грама

Други карактеристики

Бренд Име:
BAIGISH
Број На Модел На:
12X45
Тип:
Monocular
боја:
Црна
Тип:
12X45
Зголемување:
12x
Тежина:
335G
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Најдобри понуди