• Неодамнешно
Celestron OMNI 32-милиметри окуларот телескоп додатоци професионален HD гледање вистински ѕвезди астрономски окуларот не monocular

Celestron OMNI 32-милиметри окуларот телескоп додатоци професионален HD гледање вистински ѕвезди астрономски окуларот

DEN 1296.00

Количина на стоки
Тековен

Стоковните параметри : Окуларот фокусна должина : 32-милиметри. Видното поле : 52. Окулар излез ученик : 22mm. Број на леќи : 4 парчиња. Окулар големина : 1.25 инчи (32-милиметри)

Други карактеристики

Тип:
Monocular
Број На Модел На:
celestron 32-милиметри окуларот
Бренд Име:
celestron

Најдобри понуди