• Неодамнешно
  • -18 %
13x50 двоглед со Водоотпорен и dustproof rangefinder водоотпорен телескоп растојание метар тип monocular отворено 114m/1000m

13x50 двоглед со Водоотпорен и dustproof rangefinder водоотпорен телескоп растојание метар тип monocular отворено 114m/1000m

DEN 1554.00
DEN 1895.52

Количина на стоки
Тековен


13x50 двоглед со Водоотпорен и dustproof rangefinder водоотпорен телескоп растојание метар тип monocular отворено 114m/1000m Цел Калибар : 50mm Окуларот Калибар : 22mm Излез ученик, на далечина : 18.5 mm Излез Ученик Дијаметар : 4 mm Пати го оценувате : 13 пати FOV : 114m/1000m,6.5 степен Призмата : Bak4 Најблискиот фокус : 4m Слој Тип : HD wideband зелена филм Големина : 190x90x65 mm Водоотпорен : Да Accessary : на Рака,најлон кеса,Опис,цел леќа капа,пакување кутија,окуларот ткаенина за чистење

Други карактеристики

Тип:
Monocular
Бренд Име:
Sbedar
Број На Модел На:
u788

Најдобри понуди