• Неодамнешно
  • -24 %
2 парчиња/многу Тактички Molle Пошта EDC Комунални Торбичка Gadget Опрема Торба Воена Вест Половината Пакет водоотпорен Компактен Торба

2 парчиња/многу Тактички Molle Пошта EDC Комунални Торбичка Gadget Опрема Торба Воена Вест Половината Пакет водоотпорен

DEN 474.00
DEN 624.00

Количина на стоки
Тековен

Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Спецификации Материјал : 600 D Најлон Материјал Тежина : 108g Големина : 22 x 12. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Голем број на Соба : главната џеб е идеална алатка организаторот за EDC додатоци, GPS уреди, рефлектори, ножеви, медицински потрошен материјал и за сè друго што треба лесно достапни. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Разноврсна Molle Торбичка : Проектирана како тактички molle торбичка дека може да се користи како molle EDC торбичка, тактички molle торба, edc половината торбичка, алатка торбичка или тактички половината пакет. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Секој molle торбичка има два патенти за брз пристап и челик мозоци дупка занитвам на дното и две D прстени на врвот, специјално направени за кампување и пешачење, ќе биде одличен подарок за надворешна спортски ентузијасти. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
Извонредно Компактен : Прибл 8.

Други карактеристики

Материјал:
Најлон
Бренд Име:
FUNANASUN
Број На Модел На:
Списание Торбичка
користат за:
Отворено Лов Борба Против Активности
Големина:
21cm(L) x 11.5cm(W) x 6cm(T)
Материјал:
600D Најлон
Тежина:
108g
Водоотпорен:
Yes
ОДГОВАРА ЗА:
отворено воена airsoft
клучен збор:
половината торба
За да прикачите:
molle систем за борба против вест, големи торби
режим:
MOLLE Комунални Вест Торбичка

Најдобри понуди