• Неодамнешно
  • -20 %
Тактички 10 Круг Истрел Пиштол Shotshell Reload Носителот Molle Торбичка за 12 Мерач/20G Списание Торбичка Муниција Круг Кертриџ Носителот

Тактички 10 Круг Истрел Пиштол Shotshell Reload Носителот Molle Торбичка за 12 Мерач/20G Списание Торбичка Муниција Круг

DEN 135.00
DEN 169.44

Количина на стоки
Тековен

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас,Откако ЌЕ ги Примите Објект, НИЕ Го Ценат, Ако Може да се Земе Еден Момент за Да Остави Позитивна (5 Ѕвезди) Повратни информации За Нашите Производи И Услуги. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Плаќање
1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Други карактеристики

Број На Модел На:
Пушка Molle Торбичка
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
Hewolf

Најдобри понуди