• Неодамнешно
  • -20 %
WEYHAA PDR Кука Алатки Притисни Прачки Дент Отстранување Алатки Paintless Дент Поправка Алатки Автомобил Тело Поправка на Полнење +подарок

WEYHAA PDR Кука Алатки Притисни Прачки Дент Отстранување Алатки Paintless Дент Поправка Алатки Автомобил Тело Поправка

DEN 2072.00
DEN 2590.08

Количина на стоки
Тековен


6 КОМПЈУТЕРИ РОД КУКИТЕ
2 ПАРЧИЊА s КУКИТЕ
2 ПАРЧИЊА Железо прстен
1 КОМПЈУТЕР Пумпа Оптоварување
1 парче Црвена Оптоварување

Други карактеристики

Лим Алатка За Удари Од Прекин:
1
Бренд Име:
WEYHAA
Тип на Лим Алатки:
Парична Казна Crowbar,Лим Алатки Сет,Груба Crowbar
боја:
Сребро.
DIY Материјали:
Металугрија
Примена:
paintless дент отстранување
function1:
Автомобил Paintless Дент Поправка
function2:
Дент Отстранување
function3:
paintless дент отстранување
function4:
PDR Кука Алатки Притисни Прачки
Function5:
pdr дент отстранување алатки град дент поправка
Функција 6:
pdr град штета алатки pdr рака алатки pdr светлина алатки

Најдобри понуди