• Неодамнешно
  • -5 %
2017 2 парчиња/Пар Нови Раце Артритис Ракавици Терапевтски Компресија Мажи Жена Циркулација Зафат се Подготвуваат Појас

2017 2 парчиња/Пар Нови Раце Артритис Ракавици Терапевтски Компресија Мажи Жена Циркулација Зафат се Подготвуваат Појас

DEN 137.00
DEN 144.48

Количина на стоки
Тековен


Повратни информации :
1. Тоа ќе биде потребно подолго време за да се руски, Бразил и други далечински земји, ве молиме почекајте трпеливо. И превозот олово време е за вас референца, како што постојат многу фактори можат да влијаат на превозот распоред, се надевам, ќе може да се разбере дека, благодарение!
3. Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен, ве молиме слободно контактирајте со нас, ни испраќате фотографии или видео за проверка.
Спецификации :
Состојба : 100% нов објект
Предмет Тип : Салата Обука Заврши Ракавици
Материјал : Памук
Боја : Црна
Пол : Унисекс
Должина : 21cm
Ширина : 16.Ги ублажува болки во зглобовите, прстите и рацете.Помага во намалување на оток на артритис, ја подобрува циркулацијата.Светло, дише ткаенина.
Пакет :
1 Пар На Ракавици
Производи На Слика
Превозот :
1.5 cm
Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка за Рачно мерење.Новиот компресија ракавици исполнет со вистинска бакар. По проверка, ние ќе го испрати предметот или наплата. Ви благодарам многу!
2.
Карактеристики :
1.Отворени прсти ви овозможува да одат за вашиот нормален ден, имаат целосна употреба на вашите прсти.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди). Превозот олово време е за 15-45 работни дена. Обично ние брод вашата парцела во рамките на 2-5 дена по вашата исплата . Ние гарантираме за да се реши било каков проблем за вас. Сите предмети ќе бидат само испратени на адресата што сте ја дале.Додадено влечење овозможува за подобар стисок. Ако вашиот парцела е изгубена или ако не го примите во рок од 60 работни дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се најде решение за вас, ви благодариме!
3. Ве молиме имајте во предвид ние не преземат одговорност на сопствени грешки и данок. Ве молиме бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса, број на телефон и на поштенски код.Обезбедува продолжение компресија на зглобовите, тетивите и мускулите. Ако се имаат било каков проблем со нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативни повратни информации или отворање на спорот.
Наплата :
1.Ultra Light Компресија Ракавици Исполнет Со Вистинска Бакар.Дизајниран да остане кул и да се обезбеди моќен поддршка immediatel.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Број На Модел На:
Памук
Ефект:
Коска Нега
Бренд Име:
SPEQUIX
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
артритис ракавици
боја:
Црна
Големина:
One size
Пол:
Унисекс
Должина:
21cm
Ширина:
16.5cm
Пакет:
2 парчиња/Пар Ракавици Артритис

Најдобри понуди