• Неодамнешно
  • -10 %
Нога пенкалата Пети сепаратор со Силиконски Гел Палецот valgus заштитник Bunion прилагодувач Hallux Valgus Guard Нозе грижа MR039

Нога пенкалата Пети сепаратор со Силиконски Гел Палецот valgus заштитник Bunion прилагодувач Hallux Valgus Guard Нозе

DEN 113.00
DEN 125.76

Количина на стоки
Тековен

Нога пенкалата Пети сепаратор со Силиконски Гел Палецот valgus заштитник Bunion прилагодувач Hallux Valgus Guard Нозе грижа Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат. Силика гел материјал, тоа е мека и удобна. Дизајниран за луѓето кои страдаат од hallux valgus. Тоа може да се ублажат болката од свиткана прсти, се преклопуваат прсти и hallux valgus. Спецификации : Боја : бела Материјал : силикон Големина : 7.5 x 6cm Пакетот вклучува : 1 пар Силикони Под Пети Палецот Пенкалата Превозот 1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express. 4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Повратни информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. 2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. 3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
CROPADELACN
Ефект:
Коска Нега
Број На Модел На:
пенкалата
Материјал:
Силика Гел

Најдобри понуди