• Неодамнешно
  • -30 %
Уво Чистење Endoscope 2 in1 USB HD Визуелна Уво Лажица 5.5 мм Мини Камера Андроид КОМПЈУТЕР Уво ги собереш Otoscope Borescope Алатка за Здравствена Заштита

Уво Чистење Endoscope 2 in1 USB HD Визуелна Уво Лажица 5.5 мм Мини Камера Андроид КОМПЈУТЕР Уво ги собереш Otoscope Borescope

DEN 635.00
DEN 907.20

Количина на стоки
Тековен

бидејќи некои од телефонот може да се заштитени од надворешните камера.
Кабелот ќе биде погоден за испитување на нивно да го заштитите вашиот спарување на уреди од нивната безгрижно интригантна акција на некои од далечина.5 мм Мини Камера Андроид КОМПЈУТЕР Уво ги собереш Otoscope Borescope Алатка за Здравствена Заштита
【Лесно & Брз Почетен Уво Испит】 Како вашите уши се нервозни или оток, Различни адаптери во големина се приспособат со краток уво испити
за возрасните за да се најде причина за лошо напишан симптом.6+ КОМПЈУТЕР, но не и работа со i Phone или i Pad, и може да се види состојбата во вашето уво,
јасно прикажани на вашиот паметен телефон, таблета или вашиот компјутер.
објектот
Уво Чистење Endoscope 2 in1 USB HD Визуелна Уво Лажица 5.
【6-Ниво Прилагодливи LED Осветлувањето Оптимизирање на Сликата& Видео】 Tympanic мембрана проверете сигурно ќе содржат темнината
и светлината ќе биде потребно.5+ уреди,
Windows 7/8/10 & MAC OS10.
Потоа, на уво восок или уво мите може да се чистат повеќе целосно и безбедно со оваа упатство.2 и над/вдовици/mac
Пакет Се Вклучени :
4x Заштитен Ракав
4x Earpicks
4x Леплива Стап
4x Памук Брис
1x Ткаенина за Чистење
Answer : ___________________________ Note :
1.)
Кабел Должина : 2m
слика формат:JPEG
видео формат:AVI
систем за поддршка:Android 4.4 см-2cm
агол на гледање:54°
Камерата Должина : 15cm (Прибл. Медицинскиот endoscope е во близина на фокусна должина производ, кога се слика премногу блиску или премногу далеку, може да биде многу нејасни, најдобар фокусна должина е околу : 1.5 мм
Светлината:6 Led Диоди
Осветленост : Прилагодлив
Интерфејс : Тип-C, Андроид, USB
Камерата фокусна должина:1.
【2m Должина Множење на Апликации】Не само вашите уши ќе порибување на восок и мите, но вашите кучиња, мачки, како и.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот телефон може да OTG поддршка функционалност и исто така компатибилна со UVC ( USB видео уред класа) пред да го купат .
Спецификација :
Тип : Визуелни Уво Почиста
Боја : Сина
Материјал : Метални + Пластика
пиксели:1,3 милиони
резолуција : 720*640
Камерата дијаметар:5.
【Конвертибилна Врска Дизајн, Работа со Андроид Уреди, Windows и MAC КОМПЈУТЕР】 На otoscope може да биде компатибилен со Android 4. Прилагодување LED светло,на Depstech otoscope корисникот може да се добие вистинска слика и видео во живо од блиску набљудување.На подалеку од набљудување, намалување на јасноста на сликата
крајот.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Уво Заштита
Бренд Име:
Hailicare
Број На Модел На:
A11906
Големина:
Small
Материјал:
Како слика покажува
Функција:
USB Уво Endoscope

Најдобри понуди