• Неодамнешно
  • -35 %
Против Алергија и Магла Носот Маска Нос Филтри За Прашина Прва Одбрана Носната Екрани Nostril Филтер Џогирање Маска за Дишење

Против Алергија и Магла Носот Маска Нос Филтри За Прашина Прва Одбрана Носната Екрани Nostril Филтер Џогирање Маска за

DEN 302.00
DEN 464.64

Количина на стоки
Тековен


Против Алергија и Магла Носот Маска Нос Филтри За Прашина Прва Одбрана Носната Екрани Nostril Филтер Џогирање Маска за Дишење

Други карактеристики

боја:
носот форма L, носот форма M, тркалезна форма L, тркалезна форма M
Тип На Објект:
Маски
Број На Модел На:
Големи и Мали димензии ( L & S )
Материјал:
100 безбедно мека силика гел
Количина:
1 сет (маска и филтри) или само 20pcs филтри
Функција:
Анти-загадување
Големина:
1 set
Бренд Име:
AliLeader
боја:
Транспарентен невидливи маска bule носната прашина филтри
Материјал:
Латекс маски носната филтри за алергии
Рок На Траење:
3 години најдобри воздух purifiers за алергии
Дезинфекција Метод:
Со етилен оксид перат прашина маска за алергија на филтри
Погоден Толпата:
За мажите, жените и децата јаглен прашина маска за загадување филтер маска

Најдобри понуди