• Неодамнешно
  • -5 %
5-50 компјутери вагинален затегнување производи намалување yam се намали стегне вагината женски хигиена вагината поправка држи тесна вагина

5-50 компјутери вагинален затегнување производи намалување yam се намали стегне вагината женски хигиена вагината поправка

DEN 911.00
DEN 959.04

Количина на стоки
Тековен


Информации За Производот
Спецификација за производ : еден стап по кутија ,10cm по стап, 30g по стап
Производ состојки : talcum во прав, бисер слој во прав, стипса во прав, borneol, трева корени на Maura планински и други тревни растенија.
Карактеристики На Производот:
1. Помогне на вагината се релаксираат и договорот и да добијат радост на ново-венчаат повторно.
2.Спречување на бактериска инфекција, јасно негативни secreta и непријатен мирис, да остане сува и удобно, направи да се има среќен живот
3.Е добро за контракции по менструација и породувањето, елиминирање на lochia брзо, подобрување на метаболизмот.
4.Спречување и лекување на uterine инфекција, adnexitis, карличен воспаление и грлото на ерозија
5. Се спречи вкрстена инфекција поради брак неколку сексуален живот
Примена На Метод
1.Пред да фотографирате, бања, нежно вметнете една половина од "Yujinxiang" во длабока на вагината, нежно завртете тоа да масажа за 30 секунди и да ги преземат двете повторно.
2.Ако има нешто како памук стадо внатре во вагината или се излачува, во вагината може да се мијат со топла вода, а потоа имаат секс, ако вагината е сува, чиста и constrictive, на налепница може да се користи помош од страна на лубриканти.
3. Апликацијата кога има неповолни secreta : на секои 2 дена, континуирано користење 3-7 пати
4. Вообичаените здравствени : зависи од индивидуалните побарувачката, а тоа може да се користи every3-4 дена еден на времето.

Други карактеристики

боја:
5 КОМПЈУТЕРИ, 10 КОМПЈУТЕРИ, 20 КОМПЈУТЕРИ, 50 КОМПЈУТЕРИ
Тип На Објект:
Женски Хигиена
Количина:
5-50 компјутери
Број На Модел На:
вагинален затегнување производи
Бренд Име:
FURUIZE
Материјал:
Вагинален затегнување
Животниот Пат:
2 години

Најдобри понуди