• Неодамнешно
  • -10 %
Симпатична цртан филм животинско зајакот сомот Спиење око маска И Остатокот Помош Нормален Eyeshade Заштита покрие MR102

Симпатична цртан филм животинско зајакот сомот Спиење око маска И Остатокот Помош Нормален Eyeshade Заштита покрие MR102

DEN 300.00
DEN 334.08

Количина на стоки
Тековен

Симпатична цртан филм животинско зајакот сомот Спиење око маска И Остатокот Помош Нормален Eyeshade Заштита покрие MR102 Големина : 20*9cm
Превозот 1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express. 4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Повратни информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. 2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. 3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Други карактеристики

боја:
Бела, Виолетова, Сива, Беж, Розова
Тип На Објект:
Спиење & ' Рчењето
Бренд Име:
CROPADELACN
Материјал:
Сомот
Тип:
eyeshade
работа на владата:
Око Маска
Број На Модел На:
Други
Eyeshade Тип:
Нормално Eyeshade
Притисок Опсег:
4-25 cmH2O

Најдобри понуди