• Неодамнешно
  • -15 %
Бренд ЕВЕ B2UTY Мат Покрие Долго-се Носат Дури и Заврши Фондацијата SPF15 Водоотпорен Concealer Белење Крем Масло-контрола 30ml

Бренд ЕВЕ B2UTY Мат Покрие Долго-се Носат Дури и Заврши Фондацијата SPF15 Водоотпорен Concealer Белење Крем Масло-контрола

DEN 400.00
DEN 470.40

Количина на стоки
Тековен


Мора Да Ги Прочитате Пред Цел
Предупредување : НЕ се ВРАТИ ! НЕМА ПРОМЕНА !
Козметички шминка производи се лични работи, откако сте се обиделе, но не се задоволи со тоа, returing назад нема да биде во можност да го продажба повторно, бидејќи тоа беше се користи.
Ако има било каков проблем ,ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот.
1, Поради долг рок транспорт и Царинската одлагање, тоа обично трае најмалку 60-90 дена за цел да се дојде до Јужна Америка Земји како Чиле, Бразил, Аргентина, Перу и сл.
НЕ ја ПРИФАТИ каков БИЛО СПОР ПРЕДИЗВИКАН ОД "пакет уште во транзит".
2, Различни монитори може да размислуваат поинаку од боја но ние гарантираме тие се претежно исто како што е прикажано на слики.
3, не се отвори спорот без комуникација со нас. Ако било какви прашања, појави, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го решите вашиот проблем.
НЕ СЕ ОТВОРИ СПОРОТ БЕЗ КОМУНИКАЦИИ.

Други карактеристики

Тип:
Фондацијата
Корист:
Водоотпорен / Вода-Отпорни,Масло контрола,Крем,Белење,Други,Природни,Сонцето Блок,Concealer,Хидрантни,да Заличи,Хранливи
Количина:
1
НЕТО-WT.:
1fl.МЛ./ОЗ.LIQ./30ml
Sunblock:
Yes
Формулирањето:
течни
Број На Модел На:
N59
Големина:
Full Size
Бренд Име:
ЕВЕ B2UTY

Најдобри понуди