• Неодамнешно
  • -15 %
GREENHOW Нов Стил Blingbling Светла Боја Декоративни Washi Лента Лепило Маскирање Лента Канцелариски Налепница Залепена Етикета DIY 2026

GREENHOW Нов Стил Blingbling Светла Боја Декоративни Washi Лента Лепило Маскирање Лента Канцелариски Налепница Залепена

DEN 61.00
DEN 72.00

Количина на стоки
Тековен

Спецификации : 100% високо квалитетни Материјали : хартија Лента Големина : 15mm*10m Пакување Листа : 1 се Однесува на : scrapbooking,дневник,хартија за порака декоративни,и др. Answer : ___________________________ Note : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори. Топло совети, Бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Нашата цел е да ги подобриме нашите услуги постојано! Доколку ви се допаѓа нашата продавница,Добредојдени да Додадете и Собрани нашата продавница, ние ќе ги Ажурира нови производи од време на време ,Со нетрпение очекуваме да вашата следна посета. Ако сте продавачот, сакате да бараат соработка, ве молиме контактирајте со нас. Ви посакувам среќен живот!

Други карактеристики

Тип:
селотејп
Бренд Име:
GREENHOW
Број На Модел На:
2026
Селотејп Тип:
washi лента
Големина:
15mm *10m
Материјал:
Хартија
Тип:
селотејп
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента

Најдобри понуди