• Неодамнешно
  • -26 %
2 парчиња Убави цветни washi лента селотејп DIY декорација Scrapbooking Налепница Етикета Маскирање Лента Училиште Канцеларија Снабдување

2 парчиња Убави цветни washi лента селотејп DIY декорација Scrapbooking Налепница Етикета Маскирање Лента Училиште Канцеларија

DEN 75.00
DEN 101.76

Количина на стоки
Тековен


пакет : 2 парчиња/многу
Вкупна должина : 10m ширина : 1.5 cm
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$2.09
$1.18
$1.18
$1.18
$1.18
$1.97
$1.26
$4.99
wy-приклучок-крај

Други карактеристики

Тип:
селотејп
Бренд Име:
BLINGIRD
Број На Модел На:
TAP200
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Pcaking:
2 парчиња/многу
Големина:
1.5 cm*10m

Најдобри понуди