• Неодамнешно
  • -10 %
1PC 15mm*10m Виножито Ленти Сјајот Лента Декоративни Washi Лента Хартија Scrapbooking Лепливи Ленти за Фото Албум на Канцелариски

1PC 15mm*10m Виножито Ленти Сјајот Лента Декоративни Washi Лента Хартија Scrapbooking Лепливи Ленти за Фото Албум на

DEN 52.00
DEN 57.60

Количина на стоки
Тековен

Сосема Нов и Висок Квалитет 1. Ние Брод на Светот, Освен APO/FPO Ние само брод да се потврди цел адреси. превозот и предавање Подолу 150pcs е достапна за кина пост воздух mail. Пакет : 1 тркалаат по лот 3. Ние топло сакал да ви ги задоволи решение. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Разни плаќање начин се достапни, како Paypal, Western Union, Money Gram, Банкарски Трансфер,и др. Во текот 150pcs цел е достапен за изразат испорака (DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, итн. Овие трошоци се на купувачите одговорност треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Увозните давачки и Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Време на испорака : УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе работат понапорно за да ви ги задоволи услуга. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Објектот големина : 1,5 см ширина 10m должина 2. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации штом Aliexpress ни овозможи да ја напуштат повратни информации. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од денот ние го испрати надвор, ве молиме контактирајте со нас. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша парцела Повратни информации Доколку имате некој проблем со боја, големина, квалитет или друг проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако сте љубители на нашиот објект, топло очекува вашите пет ѕвезди повратни информации. Испорака датум : ние ќе брод во рок од 2 дена, пријател : )
Плаќање Начин : Ние прифаќаме alipay тука. Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас, ви благодарам многу!.

Други карактеристики

Големина:
M
боја:
Виножито Ленти
Тип:
селотејп
Бренд Име:
QCUSTOM
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
КК-G35
Материјал:
Washi Хартија
Големина:
1.5cm width 10m length/roll
Употреба:
Scrapbooking и Подарок Пакување
Тежина:
15g
Акции:
на располагање
боја:
Како слика покажа
Користење на сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Соодветна возраст:
6+

Најдобри понуди