• Неодамнешно
  • -8 %
10PCS Метал Леќа Худ 49 52 55 58 62 67 72 77mm за 5D2 5D3 60D 6D D750 D3200 D7000 D5100 dslr фото камера сите леќа со филтер thr

10PCS Метал Леќа Худ 49 52 55 58 62 67 72 77mm за 5D2 5D3 60D 6D D750 D3200 D7000 D5100 dslr фото камера сите леќа со

DEN 617.00
DEN 671.04

Количина на стоки
Тековен


За : Panas&nic Lumix 14mm f/2.5 Aspheric G-Серија Леќа
Panas&nic Lumix 20mm f/1.7 Aspheric G-Серија Леќа
и сите леќа со 46mm филтер нишка
Модел Бр. : P-МЗ-46
Задните планината : 46mm завртка (машки)
Пред планината : 55мм завртка (женски)
Боја : црна
Материјал : метал
Пакетот вклучува :
леќа худ x 10

Други карактеристики

Калибар:
49mm, 52mm, 67mm, 72mm, 77mm, 55мм, 62mm, 58mm
Бренд Име:
хари добро
Компатибилен Бренд:
CANON
Пакет:
No
Број На Модел На:
46mm
is_customized:
Yes

Најдобри понуди