• Неодамнешно
2 парчиња Леќа Ззп / Поклопец на Леќите / Заштита капа покрие 37mm за 0lympus E-P3 E-PL3 E-PL2 нов со следење на број

2 парчиња Леќа Ззп / Поклопец на Леќите / Заштита капа покрие 37mm за 0lympus E-P3 E-PL3 E-PL2 нов со следење на број

DEN 157.44

Количина на стоки
Тековен


37mm Центар за Малку Леќа Капа
Карактеристики
·Го штити предниот дел на вашиот објектив од вода, прашина и гребнатини.
·Зачувување на вашите леќи или по објективот е отстранета од вашиот камера.
·Краен случај страни на ззп и snap на своето место.
·Материјал : Пластика
·Боја : Црна.
Компатибилен
·Сите 37mm Филтер Тема Леќа.
Пакетот Вклучува
·Сосема нов 37mm Центар за Малку Леќа Капа x 2
следење на број x1

Други карактеристики

Бренд Име:
хари добро
Пакет:
No
Број На Модел На:
37mm

Најдобри понуди