• Неодамнешно
  • -34 %
1pairs камера Тело капа + Задните Леќи Капа Худ Заштитник за nik&n SLR/dslr фото

1pairs камера Тело капа + Задните Леќи Капа Худ Заштитник за nik&n SLR/dslr фото

DEN 51.00
DEN 76.80

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет на Задниот поклопец на леќите + Камера тело капа обезбеди двојно заштита за вашата камера тело капа и леќа капа помага да се задржи прашина од вашата камера механизам Обезбеди подолг живот за вашата камера преку спречување на прашината од решавање на или запишување преку објективот област Цврсти пластични заштитува од удари и остатоци да се задржи вашата камера во своите најдобри состојба Одговара за сите nikon SLR/dslr фото или исти димензии и ист функции со Canon производи Спецификација :
Тежина : околу 20g /пар Материјал : Тешки, трајни пластични Боја : Црна Пакет се вклучени :
1x Камерата Пред Тело Капа 1x Задните Леќи Капа

Други карактеристики

Калибар:
Со Логото, Без Лого
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Ynniwa
Компатибилен Бренд:
NIKON
Број На Модел На:
камерата Тело капа + Задните Леќи Капа
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
Црна
Материјал:
Пластични
WT:
20g
is_customized:
Yes

Најдобри понуди