• Неодамнешно
  • -17 %
ICOCO Небесните Ѕвезда Астро Небото Космосот Ноќ Светлина Проектор Светилка Ѕвездена Романтична Дома Спална соба Оркестарот Роденден на Божиќ Подарок Продажба

ICOCO Небесните Ѕвезда Астро Небото Космосот Ноќ Светлина Проектор Светилка Ѕвездена Романтична Дома Спална соба Оркестарот

DEN 306.00
DEN 369.12

Количина на стоки
Тековен


ICOCO Небесните Ѕвезда Астро Небото Космосот Ноќ Светлина Проектор Светилка Ѕвездена Романтична Дома Спална соба Оркестарот Роденден на Божиќ Подарок Продажба
Карактеристики :
1. 100% Сосема Нов & Висок Квалитет
2. Магија на starlight Ефекти во затворен простор.
3. Неверојатно претстави за деца.
4. Се создаде романтична расположение за љубовници.
5. Доаѓа со hardcover 12 упатство
6. Две мали светилки Спецификации :
1. Телото боја : Црна
2. Материјал : Пластични & електронски
3. Батерија : 4x (AA) батерии (не се вклучени)
Пакетот Вклучува :
1 x Ѕвезда Проекција Светилка
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
Видеото покажува 5 Генерација со далечински контролер

Други карактеристики

Бренд Име:
ICOCO
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип:
проектор
Енергија:
Допир
Wattage:
0-5W
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Тип На Батерија:
AA
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Батерии Вклучени:
No
Напон:
12V
Употреба:
празник
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Број На Модел На:
ZK33300
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Обликот:
starlight

Најдобри понуди