• Неодамнешно
  • -45 %
Шарени USB Џокер 3D Табела LED Светилка Ноќ Празник Подароци флеш играчка визуелна илузија LED светла

Шарени USB Џокер 3D Табела LED Светилка Ноќ Празник Подароци флеш играчка визуелна илузија LED светла

DEN 739.00
DEN 1343.04

Количина на стоки
Тековен


Опис на производот 1.Постојат 7 бои, секој пат кога ќе го притиснете копчето, тоа се промени за една боја(7times). 2.Осмиот притиснете на друг начин : боја се менува автоматски. Долго притиснете за да го исклучите. Опис : 3 D дизајн на ламба, исто како вистинска еден. Два начини, седум бои за подобри перформанси. Направена од акрилик, envrironmental и безбедно да се користи.A20 Направени за создавање на романтично опкружување. одличен Божиќ подарок за децата,на девојка и семејства партија. USB или батерии и двете може да се користат за снабдување со енергија. Спецификација : Моќност : 5 W Напон : 5 V Материјал : акрилик Префрлете го Режимот : Допир Switch База Големина : 8.5 cm x 8.5 cm x 4.3 cm Напојување : USB или Батеријата(3 х АА) Пакет Големина : 21.5 cm x 15.5 cm x 5cm Боја : Сина & Црвено & Зелено & Синозелена & Пурпурна & Жолта & Бело. Постојат 7 бои, секој пат кога ќе го притиснете копчето, тоа се промени за една боја(7times).
Пакет се Вклучени : 1 x Creative Едрилици 3 D Стерео LED Светла 1 x USB Кабелот 1 x англиски јазик прирачник (Доаѓа со оригинална сандак)
сликата на екранот


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Цијан, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Виолетова
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Бренд Име:
JIAKMJ
Извор На Енергија:
DC
Обликот:
Цртан филм
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Број На Модел На:
Ж-Y3D006
Употреба:
празник
сертификација:
RoHS,CCC
Тип На Батерија:
ААА
Е Батерии Вклучени:
No
Тело Материјал:
ABS
Енергија:
Допир
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип:
ноќ светлина
Напон:
5v

Најдобри понуди