• Неодамнешно
  • -16 %
Модерната Едноставна Спална соба Оркестарот ПРЕДВОДЕН од Дрвна Маса Светилка Нордиските Уметност Креативни Стакло Lampshape Студија Ноќни Светла Бесплатен Превозот

Модерната Едноставна Спална соба Оркестарот ПРЕДВОДЕН од Дрвна Маса Светилка Нордиските Уметност Креативни Стакло Lampshape

DEN 5161.00
DEN 6144.00

Количина на стоки
Тековен


Модерната Едноставна Спална соба Оркестарот ПРЕДВОДЕН од Дрвна Маса Светилка Нордиските Уметност Креативни Стакло Lampshape Студија Ноќни Светла (1) Материјал : Стакло + Дрво (2) Боја : Жолта (3) Светлосен Извор : LED E27*1 (4) Големина : База Дијаметар 16cm Висина 40cm Стакло Дијаметар 15cm (5) Тежина : 2kg (6) за Апликација : Спална соба, Студија, Bedlamp, Дневна соба

Други карактеристики

Тип На Објект:
Табела Светилки
Боја На Каросеријата:
Светло Жолта
рамка боја:
Беж
Напон:
220V
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Гаранција:
1 година
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Дрво
База Тип:
E27
Примена:
Студија
Заврши:
Дрво
Број На Модел На:
MJ6856
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Стил:
Модерна
Wattage:
6-10W
Сенка Ветер:
Надолу
Е dimmable:
No
Материјал:
Дрво
Техника:
Врежани
Бренд Име:
Зелена Мудрост
Тип На Прекинувач:
Копче

Најдобри понуди