• Неодамнешно
  • -15 %
ECOBRT 12W 60СМ Долги ВОДЕНА Бања Ѕид Светла Модерен Стил Затворен спалната соба Sconces Осветлување Тела во текот огледало 110V / 220V

ECOBRT 12W 60СМ Долги ВОДЕНА Бања Ѕид Светла Модерен Стил Затворен спалната соба Sconces Осветлување Тела во текот огледало

DEN 2843.00
DEN 3344.16

Количина на стоки
Тековен


Ново 12 W 60СМ Долги ВОДЕНА Бања Ѕид Светлина Современиот Модерен Стил Затворен спалната соба Sconces Осветлување Тела во текот огледало 110 V / 220 V (БЕЗ SWITCH)
Карактеристики :
Модерната Fashional ВОДЕНА Бања Ѕид Светлина 6180-12 W - Straig хт Агол
LED type : High quality SMD 2835 чип
Боја На Темп. : топло бела & кул бело
LED Количина : 60 компјутери SMD2835
Текст Работен Напон : 100-240 V AC 50/60 Hz
Погледнете Агол : 120 степени
Работна Температура : -20 до 60 о
Должина : 60cm(L)
Моќност : 12 W по компјутери
Инсталација : со заградата & завртки
Долг животен век : 50.000 часови
Сертификација : CE & Ro HS
Пакет се Вклучени (секој пакет на осветлување тела) : 1 x бања огледало светилка за осветлување тела 1 x додаток пластична кеса за инсталација

Други карактеристики

Абажур Боја:
Бела
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K), Кул Бело(5500-7000K)
Бренд Име:
ECOBRT
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CE,EMC,LVD
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Модерна
Боја На Каросеријата:
Бела
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Shadeless
Гаранција:
2
Материјал:
acryl
Број на извори на светлина:
> 20
Техника:
обложено
Примена:
Бања
Осветлување Област:
5-10square метри
Број На Модел На:
6180-12W
Карактеристики:
sconces светла во бања
Употреба:
Индустриски
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
База Тип:
Монтажа На Ѕид
Тип На Прекинувач:
NO

Најдобри понуди