• Неодамнешно
  • -50 %
Модерен Минималистички Стакло Ѕид светилка Црна/Бела/Златна Затворен Дневна Соба и Спалната соба Ноќни Ѕид Светла Тремот Sconce Lampe Luminaria

Модерен Минималистички Стакло Ѕид светилка Црна/Бела/Златна Затворен Дневна Соба и Спалната соба Ноќни Ѕид Светла Тремот

DEN 3072.00
DEN 6144.00

Количина на стоки
Тековен

Нашата цел е да бидете сигурни дека ќе имаат пријатен шопинг со нас. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Следните предмети повеќе од 50% попуст :
Модерен Минималистички Стакло Ѕид светилка Црна/Бела/Златна Затворен Дневна Соба и Спалната соба Ноќни Ѕид Светла Тремот Sconce Lampe Luminaria
Име на производ : LED Светилка Ѕид
1. Ние разбираме вашата загриженост и фрустрации можеби ќе треба, ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Боја на каросеријата : Железо+Стакло 3. Извор на светлина : E27 2. И тоа е многу важно за нас.00 ДОЛАРИ гостите можат да уживаат во следните Мобилни Поддршка Заградата за слободни. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да ги купите, ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Ако ви се исполнат некои проблеми во испорака, можете да се консултирате со нас и решени во легитимни. Секој увоз наплатат се на купувачот одговорност. Ние ви благодариме за вашите напори да се направи оваа продажба и купување среќен. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да ви одговори во 24hours во најголем број на случаи. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Ве молиме да ни остават што сакав боја инаку ние испрати случајно, благодарение. Сите предмети се гаранција 1 година или повеќе, може да се купи во доверба. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас преку aliexpress Trademanager или ни остави порака или e-mail. Ве молиме ни e-mail или контакт со нас пред да замине 1 или 2 рејтинг или негативна, неутрална реакција, или отворање на спорот. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, што се нула. Влезен напон : 85-265 V AC 50/60 Hz Оваа серија има pendant светилка и табела светилка, како следново :
Бесплатни подароци за да испратите нон-стоп, секој ден во првите 15 успешни нареди и платени во текот 39. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди НСД за нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. И овој пониска цена не се одрази на вкупната цена ќе се плаќа или треба да се плати. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14days за замена или пари назад. Со цел да се осигурате дека сте ја платиле бесплатно или помалку данок за увоз на стоки, ние ќе изјави "ПОДАРОК" со помала вредност. Ве молиме да ни даде шанса да се решат проблемите.

Други карактеристики

Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K) Природата Белата(3500-5500K)
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
ЕМК,ССА,ГШ,RoHS,PSE,CQC,УЛ,VDE,LVD,CCC,FCC,CE
База Тип:
Оптоварување
Осветлување Област:
10-15square метри
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Број на извори на светлина:
1
Боја На Каросеријата:
Бела,Црна
Стил:
Модерна
Материјал:
Метал
Техника:
обложено
Тело Материјал:
Железо
Напон:
90-260V
Бренд Име:
RFHLX
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Кревет Во Соба
Карактеристики:
заштеда на енергија
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Сенка Ветер:
Up
Број На Модел На:
led ѕид светлина
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Гаранција:
5 години
Боја На Каросеријата:
Golden
Се применуваат:
Aisle bedsides ТВ ѕид
Инсталација Тип:
Монтажа на ѕид

Најдобри понуди