• Неодамнешно
  • -20 %
AloneFire TK107 КРИ XPE П5 тактички кри led Светилка Зум LED Светилка Факел светлина За AAA или батерија 18650 рефлектори

AloneFire TK107 КРИ XPE П5 тактички кри led Светилка Зум LED Светилка Факел светлина За AAA или батерија 18650 рефлектори

DEN 153.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен

Тежина : 111g
Експрес транспорт инструкции и Повратни информации :
(1)ве Молиме прочитајте ја нашата објект спецификации над внимателно и потврди дека е она што ви треба. Се Емитуваат Боја : Бела Светлина
8. Батерија : за 1 x батерија 18650 / 3 x AAA батерија
12. Ние?ќе резервни no напор да се надополни нашите целиот систем да ги задоволи сите наши вид клиенти.
Некои известувања за превозот :
(1) HK Пост mail времето за испорака е околу 15-22 дена (некои треба околу 30 дена), ве молиме љубезно биде малку трпеливи додека чекате за на вашиот парцели. Режим : 5-Mode (high - средно - ниска сос - Strobe)
5. Случај материјал : Трајни авиони-одделение алуминиум
11.
(3)ве Молиме контактирајте со нас одеднаш ако има било какви aberrant e-mail пораки.
Ако не сте сигурни дали вашата земја им овозможува на овие видови на производи,
ние ви препорачуваме да се јавите во обичај за потврда.
(7)Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас, но не било неразумно ве молиме барања.
(3)Ние ви нудиме брза испорака, обично околу 3 дена подготовка.
Повратни информации/Оценка нашата услуга :
Pls да ни оставите вашиот коментар на нашите производи и услуги по вас?пет добиле вашите производи; ова ќе ни помогне да се направи подобро во иднина. Леќи На Камерата : Конвексен Леќа
10. Име на модел : TK107
3. LED Emitter : XPE П5
4. Димензии : Глава дијаметар 35mm, цевка со дијаметар 26.
Контрола на квалитет :
(1)Ние тест секој објект пред превозот да се осигура дека тие се во добра состојба.
(2)исто така, се размислува и за други Express (UPS-от, DHL, Fed Ex, ТНТ или ЕМС) 2 до 8 дена доставени.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Рефлектори
Тип На Батерија:
Литиум Јонска,ААА
Функција:
Тешко Светлина,Шок Отпорни
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Тип На Светилка:
LED Светилка
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
Тело Материјал:
Алуминиум
Префрлете Го Режимот:
Зумирање
Бренд Име:
Alonefire
Извор На Светлина:
LED Светилки
полнач:
Батерија
Фокусна Должина:
прилагодлив
Осветлување Растојание:
100-200 метри
Wattage:
12
Број На Модел На:
TK107
боја:
Црна
Водоотпорен:
Yes
Модел на LED Монистра:
T6
Лумен:
600
Зум:
Yes

Најдобри понуди