• Неодамнешно
  • -0 %
ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина 30W 50W 100W 150W Floodlight IP65 220V 110V LED светлото на рефлекторите Отворено Осветлување Светилка Gargen

ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина 30W 50W 100W 150W Floodlight IP65 220V 110V LED светлото на рефлекторите Отворено Осветлување

DEN 235.00
DEN 235.20

Количина на стоки
Тековен


1.Ние прифаќаме alipay тука.
2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата processor ESCROW.
3.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7
дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
4.Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни
бесплатно, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
5.Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе испрати
сте нов еден по добивањето на неисправни објект. Но мора да се плати
дополнителни превозот надомест.
6. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
7.Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
8.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail
и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Сериозни Купувачот Само!
Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
1. Услови на испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на пратката
метод на Објектот се само превезува по плаќање во потврдено од страна на Зачувам.
2. ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Airmal.
3. Бесплатен превозот : Бесплатен превозот за сите земји со следење на број од хонг kongpost ,
ве молиме проверете превозот пакување листа за детали.
4. За испорачување непречено и fastly , ние може да брод предмети преку други counier,
одлуката на нас е финалето.
1. Две години Производителот Гаранција(со Исклучок на contrived штета или misusage ).
2. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен рок (и во оригиналното пакување , ако е можно ).
3. Ве молиме вратете Неисправни предмети во рамките на гарантниот рок(и во оригиналното пакување, ако е можно).
Мора да посочуваат детали во пратката. НИЕ НЕ ГИ ПОКРИВААТ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
1METER ЖИЦА САМО, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
20W 220V, 30W 220V, 50W 220V, 100W 220V, 150W 220V, 200W 220V
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Вниманието
сертификација:
RoHS,CE,CCC
Напон:
220V
Заврши:
Полиран Челик
Тело Материјал:
ABS
Бренд Име:
FGHGF
Гаранција:
2
Број На Модел На:
GQ-TGD
Моќ Толеранција:
1%
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No

Најдобри понуди