• Неодамнешно
  • -35 %
RAYWAY широк спектар T5 цевки led расте светлина за hydroponic стакленички шатор растенија раст закажувам со 1-10 часа тајмер опција

RAYWAY широк спектар T5 цевки led расте светлина за hydroponic стакленички шатор растенија раст закажувам со 1-10 часа

DEN 1248.00
DEN 1919.04

Количина на стоки
Тековен


RAYWAY целосна spectrum T5 цевки led расте светлина за hydroponic стакленички шатор растенија раст закажувам со 1-10 часа тајмер опција
Все товары в нашем магазине произведены нами. Мы продаем от без посредников и по самым выгодным ценам. Мы гарантируем надежность и качество нашей продукции !
Опис :
Име : LED расте светло ( LED драјвер е внатрешноста светилка)
Моќност : 5 W секоја светилка
Извор на светлина : SMD2835
Спектар : црвена 660nm , сина 455nm
Должина : 29.5 cm , поврзување на жица 30cm , се префрлат кабелот со plug 1.2 метри
Материјал : Алуминиумски+PC покритие
Guarrantee : 3 години
Приклучокот модел : ЕУ/НИ (Ако сте треба Австралија plug модел , само напомена тоа во вашата нарачка , ние ќе ви испрати дополнителна АУ приклучок адаптер)
пакување :
5pcs x 2835 SMD T5 Цевка Расте
1pcs x 1.2 M ЕУ/САД Plug Switch Жица или 1.2 M ЕУ/САД Plug Switch Жица со тајмер
4pcs x 30 CM Поврзете Кабел
4pcs x инсталирате компоненти
модел 1 : со тајмер
модел 2 : без тајмер

Повратни информации за нас

Други карактеристики

Тип На Објект:
Расте Светла
Напон:
85-265V
Број На Модел На:
T5 расте бар светлина
Должина:
29cm
Тело Материјал:
Алуминиум
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Ширина:
20mm
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
RAYWAY
Материјал:
Алуминиум
Карактеристики:
led расте светлина полн спектар,им помогне на растението да расте
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
LED чип:
SMD2835
Број На Модел На:
T5 Цевка расте бар светлина
led растенијата светлина лента :
led расте светлина бар
растението расте светлина:
led расте сијалица
затворен расте светлина :
плитка светлина
расте светлината цевка:
T5 расте светлина

Најдобри понуди