• Неодамнешно
  • -28 %
Мини Бакар LED Самовила Светла 2M 20 Led диоди CR2032 Копчето Батеријата Управувана LED String Светлина Божиќ Свадба партија Декорација

Мини Бакар LED Самовила Светла 2M 20 Led диоди CR2032 Копчето Батеријата Управувана LED String Светлина Божиќ Свадба

DEN 63.00
DEN 87.84

Количина на стоки
Тековен


Точка име : Микро Led диоди жица светлина Напојување : 2 x CR2032 батерија управувана String материјал : бакар LED Кол : 20 LED/string Должина : 2 метри Батеријата кутија големина : дијаметар 3cm Моќ : 1w Начини : Стабилен/Трепкане Бои : топло бела, ладно бела, црвена, сина, зелена, розова, виолетова, RGB Occassions : внатрешна/надворешна, водоотпорен. Ок во отворено areas Yard, дом, градина, парк,велосипед, trees Christmas декорација, партија декорација, свадба декорација, итн Пакет вклучува :
1pcs LED жица string светлина (Батерија, Не се Вклучени)


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Зелено, MultiColor, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,RoHS,EMC,LVD,ССА,CCC
Повод:
Градина
База Тип:
FESTOON
Број На Модел На:
ОЛ-ST2M-20HD
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Карактеристики:
led string
Приклучете Го Опашка:
No
Празник Име:
Божиќ
Тип На Батерија:
копчето ќелија
боја:
Бела
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Пластични
Должина:
200cm
Осветлување Растојание:
6-10m
Глава Број:
20-50 глава
Гаранција:
1
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Бренд Име:
ALMGD
Напон:
3V
Употреба:
Празник Божиќ или Свадба Декорација
Должина:
2M 20LED
Тип На Батерија:
CR2032(не се вклучени)
Е dimmable:
No
боја:
Multicolor или Р. Г. Б. В. втората светска војна.Y
Животен век:
50,000 часот над
Температурата На Работа:
-30degree да 60degree
Примена:
Партија Гарланд Декорација Самовила Светла

Најдобри понуди