• Неодамнешно
  • -10 %
3.5 m Бела LED string самовила светла Празник Фестивал Завеса Свадба Светла мраз бар светилка Garlands за ПАРТИЈАТА БОЖИЌ САМОВИЛА

3.5 m Бела LED string самовила светла Празник Фестивал Завеса Свадба Светла мраз бар светилка Garlands за ПАРТИЈАТА БОЖИЌ

DEN 346.00
DEN 384.00

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.2 kg
Карактеристики : Одмор светла лесно може да се изгради на фестивалот или партија се чувствувате желба. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.5/0,7 метри Жица Боја : Јасно Бела Светлина Материјал : ПП & TPR & CR-V Челик Работа Живот : 3 Години Ligth Боја : Бела Светлина Режим : Комбинација,Во бранови,Секвенцијален,Slo Glo,си поигруваше/Flash,Бавно Исчезнат,Трепкане/Flash,Стабилен на Напојува Поддршка : 110 V-120 V/220 V-240 V Plug Стил : САД/ЕУ/AU/велика БРИТАНИЈА/NZ (Внимание : За AU/велика БРИТАНИЈА/NZ,постои само адаптер приклучок, како слик погоре. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Пред да се врати на објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост/Кина пост, обично Под 2 KG испратите HK пост, повеќе од 2 KG од UPS-от/DHL .
Ќе се смета да прифати боја за разлика дали ќе се одржи редот. Идеален за Божиќ, свадба, церемонијата, како и други фестивали и настани.
Пакет Содржина : 1 х Сет на Бела LED String Светлина
Поени да се Напомене :
Вистинска боја на овие светла може да се разликува малку од чиста бела боја што сликите покажуваат. Заштеда на Енергија и пари и заштита на животната средина.
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Q2 : Може ли да го наместите светлото се да ги смирите на ?
A : Да, овие светла имаат стабилен на режимот. Постои конекторот на крајот на секое светло сет за поврзување на различни светла заедно.5 m Светлина Висина : 0. Различни групи може да се поврзе заедно. Совршен за да ги красат вашата куќа, соба, градината, и дрвото, итн. Поставете го режимот што сакате со притискање на малото копче на кутијата за контрола.Ве молиме контактирајте со нас пред поставување на својата цел ако ви треба добра под итно.
Спецификации :
Состојба : Нова Тип : LED Завеса Светлината LED Кол : 100pcs Капки : 16pcs Светлина Должина : 3.

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Употреба:
празник
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Бренд Име:
YIMIA
Должина:
350cm
Карактеристики:
Романтични
Тело Материјал:
Пластични
Приклучете Го Опашка:
Yes
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1 година
Глава Број:
51-100 глава
сертификација:
CCC,CE,RoHS
боја:
Бела
Е dimmable:
Yes
База Тип:
Оптоварување
Осветлување Растојание:
6-10m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
A0219
Тип На Батерија:
No
Напон:
110-120V/220-240V
Напон:
220-240V/110-120V
Погоден празници:
Ноќта на вештерките/Благодарноста/Valentie Ден/Нова година Ден/Божиќ
Соодветно место:
Свадба, Хотели,Дома,Клубови,Концерти,Караоке, Танц, Фаза,Влезот
Приклучете:
САД/ ЕУ/ ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/ AU
is_customized:
Yes

Најдобри понуди