• Неодамнешно
  • -10 %
Multicolor LED String Лента Фестивал Празник на Светлината Божиќ Свадба Decoracao Завеса светилки 3.5 m 100 SMD 16 Срца ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА/AU

Multicolor LED String Лента Фестивал Празник на Светлината Божиќ Свадба Decoracao Завеса светилки 3.5 m 100 SMD 16 Срца

DEN 513.00
DEN 570.24

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Пакет Содржина : 1 x Set Срцето LED String Светлина ( боја е одлучено со себе^^)
Поени да се Напомене :
Вистинска боја на овие светла може да се разликува малку од бојата дека на сликите се покаже. Различни групи може да се поврзе заедно. Совршен за да ги красат вашата куќа, соба, градината, и дрвото, итн.
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.TKS!
Повеќе избор, добредојдовте да ја посетите нашата продавница :
.
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена.
Ќе се смета да прифати боја за разлика дали ќе се одржи редот.
Q2 : Може ли да го наместите светлото се да ги смирите на?
A : Да, овие светла имаат стабилен на режимот. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Заштеда на Енергија и пари и заштита на животната средина.
Често Поставувани Прашања :
Q1 : Може ли да го поврзете различни светла заедно?
A : Да, можете да изберете да се поврзете различни групи заедно да се направи на светлата подолго. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.
Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост/Кина пост, обично Под 2 KG испратите HK пост, повеќе од 2 KG од UPS-от/DHL .Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Постои конекторот на крајот на секое светло сет за поврзување на различни светла заедно.Ве молиме контактирајте со нас пред поставување на својата цел ако ви треба добра итно предмети се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме овозможи 5-30 работни дена за да се постигне Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Розова, Виолетова
Употреба:
празник
Бренд Име:
YIMIA
Должина:
350cm
Карактеристики:
Романтични
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1 година
Глава Број:
101-150 глава
сертификација:
CCC,CE,RoHS
боја:
Бела,Жолта,Црвена,Виолетова,Зелена,Сина,Мулти,Розова
Е dimmable:
Yes
База Тип:
Оптоварување
Напон:
220V
Осветлување Растојание:
6-10m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
Спална соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
A0207
Тип На Батерија:
NO
Напон:
110V-120V/220V-240V
Погоден празници:
Ноќта на вештерките/Благодарноста/Valentie Ден/новогодишните Ден
Соодветно место:
Свадба, Хотели,Дома,Клубови,Концерти,Караоке, Танц, Фаза,Влезот,
is_customized:
Yes
Приклучете:
ЕУ/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД/AU

Најдобри понуди