• Неодамнешно
  • -4 %
1m 2m 3m 4m 5m LED Расте Светла DC12V Расте LED Лента Растителна Раст Светлина лента за Стакленички Hydroponic растенијата

1m 2m 3m 4m 5m LED Расте Светла DC12V Расте LED Лента Растителна Раст Светлина лента за Стакленички Hydroponic растенијата

DEN 105.00
DEN 109.92

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
4 Црвено 1 Сина
боја:
IP20 Не-водоотпорен, IP65 Водоотпорен
Wattage:
1m set, 2m set, 3m set, 4m set, 5m set
Тип На Објект:
Лента
Бренд Име:
VUAN
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Повод:
Градина
Број На Модел На:
5050
Напон:
12V
LED Чип Модел:
SMD5050
Лента тип:
SMD
Просечен Живот (часот):
50000
Led Диоди Број/M:
60
Спецификации (монистра светлина / m):
60

Најдобри понуди