• Неодамнешно
DIY рака додатоци, додатоци, плоштад устата злато квалитет заградата устата злато 9 големина изборен 8*4CM/10*4CM/13*4CM/15*6cm/18*6

DIY рака додатоци, додатоци, плоштад устата злато квалитет заградата устата злато 9 големина изборен 8*4CM/10*4CM/13*4CM/15*6cm/18*6

DEN 205.44

Количина на стоки
Тековен


Цената е за 8*4cm.Ако ви треба други големина, ве молиме контактирајте со нас во напредна.

Други карактеристики

Број На Модел На:
16081226
Материјал:
Челик

Најдобри понуди