• Неодамнешно
DONYAMY Кожа Работ Притиснете Линија Алатка рачно изработени DIY Нерѓосувачки Челик Занает Алатки Уметности

DONYAMY Кожа Работ Притиснете Линија Алатка рачно изработени DIY Нерѓосувачки Челик Занает Алатки Уметности

DEN 546.24

Количина на стоки
Тековен


Опис :
Функција :
Нерѓосувачки челик материјал, не ' рѓа, многу е тешко да се стане оксидација, способни да се задржи на кабел лизгање при користење.
Нерѓосувачки челик глава и ружино дрво се справи на плитки алатка работ се сите рака полиран.
Фан облик дизајн, совршено solutes проблемот на кожа агол.
Употреба на алкохол светилка за да се загрее на нерѓосувачки челик глава, ефектот ќе биде подобро
Вкупна должина : околу. 150mm/5.85 инчен
Материјал : не ' Рѓосувачки челик + месинг + абонос
Вкупна должина : околу. 150mm/5.85 инчен
Се справи со должина : околу. 110mm/4.29 инчен
Глава ширина : 1.0 mm/1.5 mm/2.0 mm/2.5 mm
ве молиме изберете големина што ви треба.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
Пакетот Вклучува :
1 x Кожа Работ Притиснете Линија Алатка

Други карактеристики

боја:
Светло Сива, Светло Зелена, Светло Жолта, Темно Каки
Материјал:
Нерѓосувачки челик + месинг + абонос
Број На Модел На:
34-4

Најдобри понуди