• Неодамнешно
  • -5 %
GZEELE Лаптоп Врвот LCD Задниот Поклопец За ASUS A8 A8J A8H A8F A8S Z99 Z99F Z99S Z99L X80 X81 Z99H Z99J горниот Капак Назад Задниот Капак

GZEELE Лаптоп Врвот LCD Задниот Поклопец За ASUS A8 A8J A8H A8F A8S Z99 Z99F Z99S Z99L X80 X81 Z99H Z99J горниот Капак

DEN 1072.00
DEN 1128.00

Количина на стоки
Тековен

Гаранција : 3 месец(s) Состојба : НОВА Напомена : ве Молиме проверете слики и опис внимателно. Ќе добиете она што го гледате! За специјални производи, ќе треба да се покаже вашите барања кога се плати за цел, како што се бои, големина, вредноста на декларацијата итн. Или ние ќе ги испрати случајно кога исполнувањето на оваа грижи.

Други карактеристики

Затворање Тип:
Не Патент
Пакет:
Yes
Бренд Име:
GZEELE
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Стил:
Fasion
Број На Модел На:
A8
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Применливи модели:
-
Материјал:
Како што е прикажано
Шаблон Тип:
Како што е прикажано

Најдобри понуди